Aktuality

13.02.2017

Jak lépe využít veřejný prostor? Evropští odborníci o tom jednali v Liberci

Mezinárodní tým odborníků z měst zapojených do projektu RetaiLink jednal 8. a 9. února v Liberci o tom, jak lépe využívat veřejný prostor. Šlo již o třetí nadnárodní setkání projektových partnerů a předních evropských expertů na danou problematiku.
 
30.01.2017

Liberec přivítá evropské experty k tématu využití veřejného prostoru

Navrátit život do centra města a připravit město Liberec na změny trendů vývoje maloobchodu. To je cíl projektu s názvem RetaiLink, do kterého se Liberec připojil na konci roku 2015 a který je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje programu URBACT III.
 
20.10.2016

Konference projektových partnerů v Sibeniku

Další setkání projektu RetaiLink umožnilo intenzivní a inspirativní přenos znalostí a zkušeností mezi evropskými středně velkými městy.
 
28.09.2016

Liberec se sejde s deseti evropskými partnery, aby navrhli inovativní strategii maloobchodu ve městě

Delegace statutárního města Liberec se bude podílet na příštím zasedání sítě RetaiLink, které proběhne v chorvatském Šibeniku a to na téma Inovativní strategie v maloobchodě.
 
20.07.2016

Liberec musí reagovat na současné trendy v maloobchodě

Co způsobuje odliv obchodníků z centra města, proč dávají zákazníci přednost nákupním centrům, dá se tento trend zvrátit? O tom se bavili zástupci maloobchodu spolu se zástupci města Liberce ve čtvrtek 14. července na liberecké radnici.
 
10.06.2016

Oživme centrum Liberce!

Navrátit ruch a oživit maloobchod v centru města Liberec. To je cílem projektu s názvem RetaiLink, do kterého se město Liberec připojilo na konci roku 2015 a který je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje.
 
18.05.2016

Oživme centrum Liberce

Navrátit ruch a oživit maloobchod v centru města Liberec. To je cílem projektu s názvem RetaiLink, do kterého se Liberec připojil na konci roku 2015 a který je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje prostřednictvím programu URBACT III.
 
23.02.2016

Navrátit život do centra města a připravit město Liberec na změny trendů vývoje maloobchodu

To je cíl projektu s názvem RetaiLink, do kterého se Liberec připojil na konci roku 2015 a který je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje programu URBACT III.
 
21.12.2015

Liberec chce vstoupit do 1. ligy evropských měst zapojením do programu Urbact III

Důležité zkušenosti s přípravou a realizací projektů na mezinárodní úrovni, k tomu užitečné kontakty a inspirace z dalších evropských měst přinese Liberci zapojení se do projektu RetaiLink, který získal podporu z evropského programu URBACT III.