09.09.2020

EDUCA BUDE! 15.–17. října bude Home Credit Arena patřit vzdělávání

Od čtvrtka 15. října do soboty 17. října se liberecká multifunkční Home Credit Arena promění v inspirativní místo plné vzdělávání – uskuteční se zde totiž 14. ročník největšího veletrhu práce a vzdělávání na severu Čech EDUCA MYJOB Liberec 2020.

Na EDUCE se tak každý bude moci seznámit se zajímavou nabídkou vzdělávacích příležitostí nejen v Libereckém kraji, ale také v Euroregionu Nisa a celé České republice. Část veletrhu bude také tradičně patřit zaměstnavatelům a dalším institucím, které každému zájemci pomohou s orientací na současném trhu práce. 

EDUCA slibuje program pro každého

K veletrhu EDUCA MYJOB Liberec tradičně patří i bohatý doprovodný program, který nezapomíná na žádnou skupinu návštěvníků. Pro všechny amatérské fotografy je určen druhý ročník fotosoutěže EDUCA PRESS PHOTO, jehož hlavní část probíhá již nyní před veletrhem. Až do 30. 9. se mohou soutěžící přihlásit se svými snímky na téma Člověk a životní prostředí. Více informací o soutěži a přesná pravidla lze najít na webových stránkách veletrhu EDUCA MYJOB Liberec 2020.

Další soutěž na veletrhu je zaměřená přímo na vystavující školy a firmy – v rámci soutěží TOP FIRMA a TOP ŠKOLA  bude odborná porota hodnotit expozice jednotlivých škol i firem a v průběhu veletrhu vyhlásí vítěze. Tato soutěž motivuje vystavovatele k tomu, aby připravili co nejpřínosnější stánky pro návštěvníky.

Pro žáky posledních ročníků středních škol jsou určeny workshopy Svazu průmyslu a dopravy ČR – tzv. živá knihovna. Ta navazuje na programy kariérového poradenství na školách a přímo na veletrhu děti seznámí s možnostmi 

V neposlední řadě se veletrh zaměřuje také na profesionály z oblasti personalistiky a managementu firem, pro které je připravena HR konference. Ta se letos uskuteční ve čtvrtek 15. října od 14 hodin v prostorách Kongres Parku Liberec. Hlavním tématem konference je HR frekvence 2020. Posluchačům se na konferenci představí zajímaví řečníci s ukázkami dobrých praxí nebo třeba případových studií z oboru. 

Bez bezpečnostních opatření to na EDUCE nepůjde

„Jsme rádi, že máme prostor veletrh EDUCA MYJOB Liberec uspořádat i v tomto roce plném nepředvídatelných změn. Už nyní je jasné, že se neobejdeme bez určitých opatření, která budeme ještě přesněji upravovat podle aktuální situace přímo s Krajskou hygienickou stanicí v Liberci. I tak jsme připraveni na festival, kteří si návštěvníci užijí tak, jak jsou zvyklí, a odnesou si z něj i letos plno inspirace,“ sdělil Martin Trita, hlavní manažer veletrhu EDUCA MYJOB Liberec.

EDUCA MYJOB Liberec 2020 se uskuteční od 15. do 17. října a je určený pro širokou veřejnost. Vstup na veletrh je zdarma a kromě HR konference není třeba se předem registrovat. Více informací najdete na www.educaliberec.cz.

 

Cookies

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.