30.06.2017

Keramická dílna Burianka opět slavila úspěch

Klienti keramické dílny Burianka se zúčastnili XVIII. ročníku mezinárodní výstavy „ŠIKOVNÉ RUCE NAŠICH SENIORŮ PRO RADOST A POTĚŠENÍ 2017“ v Lysé nad Labem, na které se představilo 1000 zařízení a soutěžilo 3000 exponátů.

 

Po dlouhých úvahách se zaměstnankyně keramické dílny Centra zdravotní a sociální péče Liberec rozhodly vrátit se s klienty do jejich mladých let a prezentovat se výrobky ve stylu RETRO. Klienti vyrobili krásný keramický servis, který se skládal z talířků, hrníčků, mističek, konvičky, podnosů a lžiček. Vše doplnili o dorty, zmrzlinový pohár a klobouky.

Aby prezentovali svůj RETRO KOUTEK opravdu stylově, zapůjčili si dobový nábytek a také klienti do něj vložili své cennosti – 100-letou panenku a přes 90 let staré šperky.

Pro nezapomenutelnost zážitku nechali vše zdokumentovat profesionálním fotografem, který vytvořil nádhernou retro fotografii celého týmu, která byla součástí RETRO KOUTKU a která bude i nadále všem nevšední zážitek připomínat.

23. 6. 2017 proběhlo v Lysé nad Labem slavnostní vyhlášení. Zúčastnily se jej naše zaměstnankyně se třemi klienty, kteří si osobně převzali za tuto expozici jedno z patnácti ocenění.

Máme velikou radost, že můžeme našim klientům tvorbu v keramické dílně, která je evidentně baví, umožnit a poděkovat jim i našim zaměstnankyním za úspěšnou reprezentaci.

Zaměstnanci CZaSP

 

 

Cookies

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.