31.05.2021
Jan Král

Plavecký bazén se otevře veřejnosti v pondělí 7. června

Liberecký plavecký bazén se pro veřejnost otevře v pondělí 7. června. Ještě předtím tady ve dnech od 4. do 6. června proběhnou kvalifikační plavecké závody na olympijské hry v Tokiu.

Provozovatel bazénu původně s otevřením 14. června, jak původně avizovala vláda. Ta však nakonec rozhodla o dřívějším termínu. V těchto dnech proto probíhá příprava bazénu na provoz.

Víkendová Velká cena Liberce je kvalifikačním závodem na olympiádu a podle pořadatele bude největším podnikem, který se do libereckého bazénu podařilo za posledních 20 let získat. Na závody by mělo přijet zhruba 400 plavců.

Pro veřejnost se tak bazén otevře v pondělí 7. června a najednou tam bude moci být 380 lidí. Provoz saun bude v letním provozu, přístupné tedy budou od 10. června vždy od čtvrtka do soboty a kapacita bude omezená na sedm lidí.

COVID - OPATŘENÍ

Každý návštěvník areálu sám zodpovídá za dodržení hygienických nařízení a musí být schopen a ochoten prokázat se negativním testem na koronavirus, který podstoupil v oficiálním odběrovém centru, certifikátem o očkování nebo dokladem o prodělání nemoci covid-19 v posledních 180 dnech.

Při vstupu až do převlečení a následně při odchodu ze šaten je podle nařízení ministerstva nutné používat respirátor.

Provozní doba bazénu:

Pondělí - pátek       10:00 - 22:00
Sobota                     9:00 - 21:00
Neděle                     9:00 - 19:00

 

Cookies

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.