22.06.2020
Barbora Hodačová

V městském informačním centru zakoupíte poukazy na vybrané komentované prohlídky

Oddělení cestovního ruchu připravilo pro obyvatele i návštěvníky Liberce možnost obdarovat své blízké dárkovým poukazem. Tento poukaz je možné zakoupit na několik druhů komentovaných prohlídek, které jsou přes letní měsíce až do září v nabídce městského informačního centra.

A na jaké okruhy je možné se vydat? 

  • Nechybí komentovaná prohlídka radnice, kde je možné se s průvodcem podívat do obřadní síně či na radniční věž, dostupné jsou vouchery pro všechny tři okruhy. 
  • Od června do září se konají čtvrteční komentované procházky za Proměnami Nového Města ve spolupráci s dobrovolníky z Komunitního střediska Kontakt. Výtěžek bude věnován Římskokatolické církvi. 
  • Zážitkem je jistě i prohlídka největšího libereckého krytu civilní obrany pod Sokolovským náměstím, která se koná pravidelně každou první sobotu v měsíci. 
  • Pro filmové fanoušky jsme si přichystali poukázky na komentované prohlídky radnice Po stopách filmu, kde se dozvíte, jak probíhalo natáčení filmu Spider-Man. 

Po zakoupení dárkového poukazu je nutná rezervace konkrétního termínu v městském informačním centru.

„Abychom alespoň trochou podpořili místní ubytovací zařízení, nabídli jsme smluvním partnerům určitý počet dárkových poukazů, které mohou využít pro své hosty.“ dodává vedoucí oddělení cestovního ruchu Barbora Hodačová. Ubytovaní hosté se tak mohou vydat na komentovanou prohlídku Nového Města nebo na radniční věž zdarma. 

 

 

Cookies

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.