06.02.2015
neschváleno

Město a rovné příležitosti - co chystáme a na co se můžete těšit

Během dubna 2015 se můžete těšit na další workshop Centra Kašpar s tématikou vstřícné politiky zaměstnanosti v prostorách Magistrátu města Liberce. V červnu 2015 se uskuteční již třetí ročník konference Den napůl – život naplno. Představí se Vám opět regionální zaměstnavatelé, kterým záleží na potřebách jejich zaměstnanců/kyň.

Sledujte stránku Město a rovné příležitosti pro aktualizované termíny akcí.

Připravili jsme pro Vás nový seriál.

V sekci Aktuality nyní každý měsíc zveřejníme medailonek o zajímavém člověku, který úspěšně kombinuje své životní role, ať už v oblasti péče, práce, studia či zájmové činnosti. Víme, že těmto lidem se obvykle pozornosti nedostává do té chvíle, než některou ze svých rolí z nějakého důvodu přestanou plnit. Chceme tento obraz napravit, Posuďte sami, zda to, co nám v každodenním shonu připadá tak samozřejmé, není vlastně hodno respektu.

Centrum Kašpar slaví 10 let a startuje kampaň „Rozhodují kompetence, nikoli předsudky“.

Více informací naleznete ZDE.

Výstavu tematických 10 posterů, které představují klíčové kompetence zaměstnanců (a zaměstnavatelů) na trhu práce, budete mít možnost shlédnout „naživo“ v červnu 2015 v prostorách Krajské vědecké knihovny. Přijďte čerpat inspiraci i sdílet své vlastní zkušenosti. Sledujte tuto stránku pro aktualizovaný termín akce.

 

Cookies

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.