Participativní rozpočet

v přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravěv přípravě

 

Aktuality

Město realizuje první projekty  podle občanů

Město realizuje první projekty podle občanů

Květnatý kruhový objezd si přáli občané města Liberce, když na začátku letošního roku hlasovali pro projekty v participativním rozpočtu. Ten proběhl poprvé a město na jeho první ročník vyčlenilo 5 milionů korun. Projekt výsadby kruhového objezdu trvalkami, růžemi a travinami u terminálu MHD ve Fügnerově ulici získal 327 pozitivních hlasů.

Více »

Liberečané hlasováním rozhodli o výsledných projektech

Liberečané hlasováním rozhodli o výsledných projektech

Liberec už zná výsledky prvního ročníku participativního rozpočtu. Do hlasování se zapojilo 3422 Liberečanů a rozhodli tak o projektech, které město bude v následujících měsících realizovat.

Více »

My všichni Tvoříme Liberec!

My všichni Tvoříme Liberec!

Liberečané poslali své návrhy do prvního ročníku Participativního rozpočtu. To znamená, že si sami vybrali místa, objekty nebo nápady pro vylepšení prostředí, kde žijí. Teď už je na řadě výběr těch, které město zrealizuje.

Více »


Pojďte Tvořit Liberec. Dáme 5 milionů na vaše nápady

Pojďte Tvořit Liberec. Dáme 5 milionů na vaše nápady

Chcete zkrášlit své okolí nebo máte návrh, který by zlepšil život v Liberci? Máte vlastní nápad? Tak pojďme Tvořit Liberec. Jen vy rozhodnete o tom, kam půjdou peníze z části rozpočtu.

Více »

 

Aktuální stav projektu:

2021-2022       v přípravě


Kontakty:

vedoucí
Ing.
Email:
Tel.:  +420 485 243

 

Cookies

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.