Zprávy z úřadu

Předchozí
1
...
25.04.2017

Terminál vznikne podle návrhu Petra Stolína

Jeden z hlavních projektů města v rámci IPRÚ bude vznikat na základě návrhu architekta Petra Stolína. Hodnotící komise vybírala z celkem šesti návrhů libereckých architektonických kanceláří. Navržené pořadí následně schválila i rada města.
 
24.04.2017

Radní schválili příspěvky pro významné kulturní události města

Na úterní schůzi radní odsouhlasili poskytnutí finančních příspěvků na tři blížící se kulturní akce města. Jedná se o Veletrh dětské knihy, Majáles Liberec 2017 a účast Severáčku na mezinárodní soutěži.
 
24.04.2017

Dny otevřených dveří primátora

Liberečané mají možnost sejít se s primátorem města Tiborem Batthyánym v jeho kanceláři ve 2. patře historické budovy radnice.
 
24.04.2017

VIII. ročník "Kytička písniček"

srdečné pozvání na přehlídku dětských pěveckých souborů mateřských škol, kterou pořádá mateřská škola "Beruška" ve spolupráci se Základní uměleckou školou ve Frýdlantské ulici v Liberci
 
20.04.2017

Tradice se vrací! Kostelní ulice patří trhům

Čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu, mošty, vejce, med a medovinu, vína, sušené ovoce, sirupy, maso a uzeniny, mléčné výrobky, cukrovinky, květiny a mnoho dalšího od regionálních výrobců a pěstitelů nabízejí Farmářské trhy v Kostelní ulici, jejichž sezonu ve čtvrtek 20. dubna slavnostně zahájil primátor Tibor Batthyány. Prodejní sezona potrvá až do listopadu.
 
13.04.2017

Velikonoční dort rozdal primátor během hodiny

Pomalu se už stává v Liberci tradicí krájení velikonočního dortu, který kolemjdoucím na náměstí před radnicí i letos nabízel primátor města Tibor Batthyány.
 
11.04.2017

Ekolympiáda aneb Den Země trochu jinak

Připravili jsme pro vás den plný zábavy, her a ekokvízů. Můžete se tešit na závody na trávošlapech, ekokouzelníka Čárykluka, společně vyrobíme hmyzí hotel, každý si odnese kus přírody domů a svojí taneční show nás potěší taneční skupina B-SOUL.
 
10.04.2017

Omezení provozu sběrného místa Dr. Milady Horákové

Omezení provozní doby sběrného místa.
 
Předchozí
1
...