25.05.2015
neschváleno

Senioři si udělali výlet na Majáles

Na Majáles do SOŠ v Jablonecké ulici v Liberci jsme se vydali se šesti klienty Centra zdravotní a sociální péče Liberce ve čtvrtek 21. května. Naší návštěvě předcházela návštěva zaměstnanců internátu u nás. Prohlédli si naši keramickou dílnu, v níž senioři vytvářejí hrnky, svícny, talířky a další drobné předměty z keramické hlíny a z pedigu.

Majáles zahájil ředitel SOŠ. Následovala úžasná módní přehlídka žáků a vyhlášení výsledků soutěže z předchozího dne. Jeden z žáků zahrál na kytaru a zazpíval dvě písničky. Na programu byla také ukázka vojenských psů.  Jedna žákyně při módní přehlídce sundala svoji fleecovou mikinu a zabalila do ní jednu naší seniorku na vozíčku. To nás až dojalo. Ten den bylo docela chladno, foukal studený vítr, ale přesto jsme si Majáles užili.

Děkujeme zaměstnancům internátní školy za vřelé přijetí a občerstvení, které připravili našim seniorům. Také děkujeme vedení našeho zařízení, že jsme mohli zažít tento Majáles. Naši klienti si odvezli kromě zážitků i drobné dárečky a na památku našeho výletu obdrželi všichni na památku společnou fotografii.

Zuzka a Maruška

 

Cookies

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.