03.06.2019
Jana Kodymová DiS.

V Liberci budou opět štěkat služební psi

Městská policie Liberec a Kynologický klub Liberec-Pavlovice si dovolují pozvat nejen všechny příznivce kynologie k návštěvě celostátní soutěže služebních psů „VELKÁ CENA MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC“.

14. ročník, který je pod záštitou primátora Statutárního města Liberec Jaroslava Zámečníka, se uskuteční v sobotu 8. června  od 9.00 hodin  v areálu kynologického klubu, Liberec 12, ul. Na Mlýnku (za OC Kaufland).

Jedná se o obranářskou soutěž pro příslušníky všech ozbrojených složek, ale i členy kynologických klubů, která má za úkol prověřit připravenost služebních psů do služby. Všechny cviky jsou připraveny tak, aby simulovaly situace, se kterými se psovod a jeho služební pes může setkat v praxi při zákroku proti pachateli. Návštěvníci akce budou mít jedinečnou možnost být přítomni všem prováděným disciplínám. Vstupné je zdarma.

Informace na www.mpliberec.cz nebo www.kkpavlovice.cz. Do areálu se lze dopravit MHD autobusem č. 12 - zastávka Kaufland nebo č. 14 - zastávka Polní, dále značeno směrovkami.

 

 

Nastavení cookies