06.06.2023

Úspěšný víkend mladých hasičů

Ve dnech 3 - 4. 6. 2023 se konalo v Liberci Krajské kolo dorostu korunované obrovským úspěchem družstva dorostenek z SDH Karlinky, které v neděli ráno na Libereckém městském stadionu postoupili na mistrovství ČR v požárním sportu.

Děvčata suverénně ovládla štafetu i běh na 100 metrů překážek. Dobře zvládnutý požární útok postup na republiku již jen potvrdil. Chlapcům se nevydařila štafeta a ani výkon stovek je nikam neposunul. Obsadili tak 4. pozici. Dobrou zprávou je ale to, že mají v této kategorii ještě tři roky před sebou, tedy spoustu času na zlepšení výsledků.

Karlinky se více než 10 let probojovávaly do krajských kol, avšak vysněný postup na mistrovství ČR přišel až letos. Obdobně se dařilo i zástupcům z SDH Vesec, kde sbor reprezentovalo celkem 11 jednotlivců, kteří se sem probojovali z okresního kola. Na stupně vítězů vystoupali nakonec celkem čtyřikrát ve 4 kategoriích ze 6 a jedna dorostenka postoupila taktéž na mistrovství ČR.

Všem dorostencům děkujeme za vzornou reprezentaci, gratulujeme k dosaženým výsledkům a budeme držet palce na MČR, které se bude konat 3. 7. 2023 v Domažlicích.

Více fotografií je k dispozici na odkazu: 

https://eu.zonerama.com/brazdal/Album/9878199#check-duplicates

Nastavení cookies